Реєстраційна служба головного управління юстиції в Житомирській області

Представниками Управління державної реєстрації продовжено участь у Професійній програмі підвищення кваліфікації для державних службовців Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області

1.10.2019

     1 жовтня 2019 року заступником начальника Управління державної реєстрації  - начальником відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Головного територіального управління юстиції  у Житомирській області Юлією Ярош на базі Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Житомирської обласної державної адміністрації та Житомирської обласної ради взято участь у Професійній програмі підвищення кваліфікації для державних службовців Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області.

        Під час заходу були роз’яснені вимоги щодо надання адміністративних послуг, зокрема, роз’яснено вимоги Закону України «Про адміністративні послуги» та розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 № 523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг». Також з присутніми опрацьовані ознаки адміністративних послуг, суб’єкти надання та отримання адміністративних послуг, порядок затвердження інформаційних карток суб’єктами надання таких послуг тощо.

     Крім того, роз’яснена доступна новація на порталі «Онлайн будинку юстиції» та Урядовому порталі kmu.gov.ua в розділі «Електронні послуги» щодо реєстрації громадської організації зі статусом юридичної особи. Присутні мали можливість ознайомитись з реформами Міністерства юстиції України «Шлюб за добу», «Open Space» та інформаційними кампаніями «Я маю право!», «Відповідальне батьківство», «Чесна Платіжка», «Чужих дітей не буває». По закінченню заходу були надані консультації правового характеру та роздано методичні матеріали з питань державної реєстрації.

 


TIME:0.073
QUERIES: 35